Kniha návštěv

Tat trochu ostuda

Datum: 15.09.2015 | Vložil: Účastník zastupitelstva

Po výkonu vašeho starosty na veřejném zastupitelstvu, by jste si měli udělat lépe stránky. Není zde jasné, kdo je kdo. že je pan Dvorský velitel soutěžního družstva je jasné, pan Planka je velitel SDH jak píšete to bude asi té výjezdové jednotky? o kterou se ožralý pan Gono tak hádal. Nikde jsem zde žádné členy výjezdové jednotky nenašel, máte zde popsané, co dělá tato jednotka, ale kdo je člen tady není. Není mi tedy jasné, jak si to nemá zastupitelstvo plést, když jsou tyto informace tajné. Ale jinak vystoupení vašeho starosty bylo úžasné, nedivim se potom, že se nechce zastupitelstvu vás nijak moc podporovat.

Ples

Datum: 25.02.2015 | Vložil: Váš fanda

Jen mě mrzí, že nejste schopni na plese ani jednou přečíst sponzory, kteří vám dají dary do tomboli. Škoda, příští rok bude zase tombola o něco chudší.

3:-)

Datum: 02.12.2012 | Vložil: Petr

Snažte se a dotáhnete to daleko. Jste nejmladší tým z Bruntálské a Pradědské ligy !!... Máte můj obdiv...

:)

Datum: 26.03.2012 | Vložil: Váš fanda

Kluci sezónu 2011 jste zvládli na výbornou. Doufám, že tak a ještě lépe zvládnete i sezónu 2012 :). Přeju hodně úspěchů.

Re: =)

Datum: 10.04.2012 | Vložil: David Deiw Dvorský